Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia på 200 m² ligger i nærheden af Shell Beach. Villa har 3 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Indkvarteret på dette sted, kommer du til at bo inden for 7 minutters gang fra Kalinas & Tainos og 2 km fra Corossol. Centrum for Gustavia er mindre end 1 km væk. Burger Palace og Bagatelle serverer forskellige delikatesser er omkring 200 meter væk fra denne indkvartering. Gouverneur ligger ved siden af villaen.
Gæsterne vil nyde havet udsigt fra værelset.
Den nærmeste lufthavn hedder St Barthelemy, og placeret 5 km fra villaen. En gårdhave og et opholdsstue er blandt underholdningsmuligheder for gæsterne.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Klimaanlæg
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvad er de mest berømte turistattraktioner i nærheden af Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa?
Fort Karl og Swedish Clock Tower er blandt de seværdigheder, der ligger i nærheden af Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa. - ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa?
Gæster på Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger St Barthelemy fra Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa?
Der er 0,6 km mellem St Barthelemy og Luxurious Harbor View Apartment In Gustavia villa.